Algemeen telefoonnummer
(088) 730 42 00

E-mailadressen SSH-kantoren
Amersfoort: amersfoort@sshxl.nl
Groningen: groningen@sshxl.nl
Maastricht: maastricht@sshxl.nl
Rotterdam: rotterdam@sshxl.nl
Utrecht: info@sshxl.nl
Tilburg: tilburg@sshxl.nl
Zwolle: zwolle@sshxl.nl

Algemeen adres
info@sshxl.nl

Postbus 85042
3508 AA Utrecht

Openingstijden telefooncentrale
maandag t/m donderdag: 8.30 tot 17.00 uur
vrijdag: 8.30 tot 12.30 uur

Reparatie melden
Heb je een reparatieverzoek of is er sprake van een calamiteiten zoals brand, lekkage van gas- en waterleidingen of stormschade, bel dan naar het telefoonnummer (088) 730 42 00. In geval van calamiteiten is dit nummer ook bereikbaar buiten kantooruren en in het weekend.

Bankrekeningnummer voor huurbetaling
SSH
NL77INGB0003614600
BIC-/SWIFTcode: INGBNL2A

Organisatiegegevens
KvK-nummer: 30092565
BTW-nummer: NL002882632B01